پرش لینک ها
بهترین مرکز عمل چشم

بهترین مرکز عمل چشم کدام است؟

بهترین مرکز عمل چشم

یکی از دغدغه‌های افرادی که تمایل به انجام عمل‌های جراحی عیوب انکساری مانند لیزیک، لازک و اسمایل دارند، انتخاب بهترین مرکز عمل چشم برای جراحی عیوب انکساری دارد. در انتخاب مرکز جراحی برای انجام عمل برداشتن عینک فاکتورهای مختلفی باید مدنظر باشد.

مهمترین عامل برای کسب نتیجه عالی بعد از عمل جراحی لیزیک، لازک و اسمایل، انتخاب چشم پزشک مجرب می‌باشد. چشم پزشک باید در زمینه عمل‌های جراحی عیوب انکساری دانش و تجربه کافی داشته باشد. معاینات دقیق قبل از عمل و انجام تصاویر قرنیه، یکی از مهم‌ترین قدم‌ها برای انجام ایمن عمل و کسب نتیجه مطلوب است.

بنابراین چشم پزشک باید شخصا وقت کافی برای معاینات قبل از عمل اختصاص داده و با فرد در مورد انتظارات و خواسته‌های او صحبت کند. پرسش‌های بیمار باید کاملا پاسخ داده شود. همچنین او باید در پیگیری‌های بعد از عمل، معاینات دقیق را انجام داده و داروهای لازم را تجویز کند. در صورتی که چشم پزشک مناسب برای انجام این عمل را انتخاب کنید، عملا او همه عوامل موثر بر نتیجه عمل از جمله مرکز جراحی و نوع دستگاه‌های لیزری را با وسواس انتخاب کرده تا شما نتیجه عالی را کسب کنید.

مرکز جراحی باید همه پروتکل‌های علمی را رعایت کند و امکانات لازم را برای انجام ایمن عمل داشته باشد. چندین مرکز در تهران مجهز به دستگاه‌های لیزر (اگزایمر) مدرن می‌باشد. در موارد خاص ممکن است برای شما دستگاه لیزر بخصوصی با نتایج عمل بهتری همراه باشد که چشم پزشک باید در انتخاب مرکز مناسب شما را راهنمایی کند.

هزینه عمل چشم

هزینه عمل یک فاکتور دیگر برای انتخاب کلینیک یا بیمارستان برای انجام عمل هست. معمولا هزینه‌های عمل تفاوت‌های کمی بین مراکز خصوصی دارد. باید توجه داشت که هزینه عمل لازک یا پی آرک حدودا ۶۰ درصد عمل اسمایل یا فمتو لیزیک است. بعضی بیمه‌های تکمیلی در شماره خاص، هزینه‌های بیمار را متقبل می‌شوند. در مراکزی که با این بیمه‌ها طرف قرارداد هستند، بیمار در پرداخت هزینه راحت‌تر خواهد بود. هر چند مراکزی که طرف قرارداد نیستند، مدارک لازم را برای دریافت هزینه‌های عمل از بیمه به شما خواهند داد.

فاکتورهای دیگری که ممکن است در درجه‌های بعدی برای شما مهم باشد شامل تمیزی و ظاهر کلینیک یا بیمارستان، نحوه برخورد پرسنل، شلوغی مرکز و غیره باشد.

در پایان بنظر می‌رسد انتخاب و شناخت شما از چشم پزشکی که قرار است عمل‌های جراحی عیوب انکساری انجام دهد، مهمترین نقش را در کسب نتیجه مطلوب بعد از عمل دارد. چشم پزشک بهترین مشاور شما در انتخاب مرکز جراحی مناسب برای این عمل‌ها خواهد بود. با توجه به اهمیت ویژه دید عالی، باید برای انتخاب بهترین چشم پزشک دقت کافی کرد تا او بهترین مشاور و همراه شما تا کسب بهترین نتیجه در عمل‌های جراحی عیوب انکساری باشد.

برای رزرو نوبت در کلینیک دکتر مهران زارعی قنواتی جهت ویزیت، مشاوره و عمل در بهترین مرکز عمل چشم ایران روی دکمه زیر کلیک نمایید:

 

Rate this post

پیام بگذارید

سه × 2 =