پرش لینک ها
تخفیف عمل لیزیک

70 درصد تخفیف عمل لیزیک

تخفیف عمل لیزیک

70 درصد تخفیف عمل لیزیک ، لازک ، فمتو اسمایل !

آیا تاکنون با این ضرب المثل هیچ ارزانی بی علت نیست و هیچ گرانی بی حکمت در طول زندگی برخورد کردید؟

البته در مواردی که این ضرب المثل به خرید لوازم خانگی و نیازهای روزمره بسط پیدا کند امتحان کردن موارد ارزان ضرر زیادی بر زندگی وارد نکرده و ما فقط از بعد مالی دچار نقصان می شویم اما در موارد درمانی اهمال در این قضیه خسارت های جبران ناپذیری را به همراه دارد، پس بهتر است در زمان انتخاب پزشک برای انجام امور درمانی، خام تبلیغات زرد صفحات مجازی نشویم و قطعا به این ضرب المثل که هیچ ارزانی بی علت نیست استناد کنیم.

در این مقاله علت اینکه چرا مرکز درمانی ما جهت جراحی عمل لیزیک و حذف عینک شامل تخفیف نمی باشد و چه مواردی در قیمت عمل های عیوب انکساری تاثیرگذار است صحبت خواهیم کرد.

قطعا اگر شما به انجام عمل لیزیک یا جراحی های دیگر چشم فکر می کنید، هزینه یکی از نگرانی های اصلی شما خواهد بود. اما شما باید بدانید که سرمایه گذاری بر روی این مسئله بسیار قابل توجه است. شما بعد از اطمینان از جراح مورد نظر می توانید با خیال آسوده این کار را انجام دهید.

قیمت عمل لیزیک

برای انجام عمل لیزیک و حذف عینک قیمت های مختلفی وجود دارد. این قیمت ها می تواند از یک مرکز جراحی به دیگری یا از یک جراح به جراح دیگری متغیر باشد. در مجموع مواردی که می تواند بر قیمت عمل لیزیک تاثیرگذار باشد جراح، مرکزی که در آن جراحی انجام می شود، دستگاهی که با آن عمل جراحی انجام می شود، خدماتی که در مرکزی که جراحی انجام می شود داده می شود، روش و متد جراحی و حتی پرسنل مجربی که در مرکز جراحی مشغول به خدمت هستند باشد.

در مطب دکتر مهران زارعی قنواتی به دلیل اینکه تمامی موارد ذکر شده بالا از نظر کیفیت در بالاترین سطح خود قرار دارند معمولا برای انجام عمل های جراحی لیزیک و حذف عینک و جراحی های دیگر چشم تخفیفی در نظر گرفته نمی شود.

دستگاه و مراکز جراحی نیز بر قیمت عمل لیزیک تاثیر دارد. مطب دکتر مهران زارعی قنواتی جهت انجام عمل های عیوب انکساری بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و مراکز درمانی را انتخاب کرده که از هر نظر با استانداردهای جهانی مطابقت داشته و بهترین کیفیت را ارائه میدهند.

دکتر مهران زارعی قنواتی

دکتر مهران زارعی قنواتی یکی از برجسته ترین و به روز ترین جراح های عمل حذف عینک بوده که جهت درمان بیماران خود با بالاترین حساسیت و دقت در معاینات و جدیدترین روش ها و متدهای جراحی روز دنیا آشنا بوده و برای هر بیمار با در نظر گرفتن شرایط آن بیمار نوع عمل جراحی را مشخص میکند.

نه تنها علم و دقت یک جراح در تشخیص امور درمانی مهم است که مهارت جراحی نیز یک عامل بسیار مهم و تاثیر گذار در کیفیت و نتیجه مطلوب بعد از عمل است.

یکی از موارد مهم بر قیمت عمل های لیزیک میزان زبردستی جراح و مهارت جراح حین عمل جراحی می باشد. دکتر مهران زارعی قنواتی به علت تعدد زیاد جراحی و دقت بسیار بالا حین جراحی یکی از بهترین ها در عمل های حذف عینک می باشد.

این مهارت و دقت و زبردستی به همراه دانش روز دنیا باعث بهترین و مطلوب ترین نتیجه بعد از عمل جراحی و میزان رضایتمندی بالای بیماران شده است. همچنین پیگیری بیمار و حمایت از بیماران بعد از عمل نکته بسیار مهمی است. درصورت بروز هر گونه مشکلی دانش و تجربه جراح برای بیمار حداکثر ایمنی و آرامش خاطر را فراهم می کند.

نوع و روش جراحی نیز بر قیمت عمل لیزیک تاثیر دارد. برحسب اینکه عمل های فمتو لیزیک و فمتواسمایل روش های جدیدتری بوده و از دستگاه های مدرن تری استفاده می شود و نوع عمل نیز در مقایسه با عمل لازک یا پی آر کی پیچیده تر و حساس تر می باشد، هزینه بالاتری را در بر می گیرد.

بیشتر بخوانید: پیشرفته ترین عمل لیزیک چشم

آیا بیمه هزینه عمل چشم را پرداخت می کند؟

تمامی بیمارانی که درصدد عمل های جراحی حذف عینک می باشند باید در ابتدا تمامی موارد را بررسی کرده و در نهایت تصمیم برای این عمل بگیرند. بسیاری از مراکز و جراح ها جهت جذب بیمار و تبلیغات، قیمتی که اعلام می کنند تنها برای یک چشم بوده و با این کار افراد را مجاب به وقت گرفتن می کنند. یا مبلغی را که عنوان می کنند با در نظر گرفتن بیمه تکمیلی می باشد.

در صورتیکه عمل های عیوب انکساری و حذف عینک شامل بیمه پایه نمی شود و حتی بیمه تکمیلی نیز در مواردی که شماره چشم از یک عددی بالاتر باشد تنها بخشی از مبلغ را متعهد می شود. اما مطب دکتر زارعی قنواتی تمامی این موارد را در نظر گرفته و هزینه عمل را اعلام می کند.

Rate this post

پیام بگذارید

11 + 12 =