پرش لینک ها
عمل فمتو لیزیک

عمل فمتو لیزیک | مزیت‌های فمتولیزیک به لازک

عمل فمتو لیزیک

در صورتی که معاینه چشم و تصاویر قرنیه طبیعی باشد، امکان هر دو عمل فمتو لیزیک و پی آر کی (لازک) وجود دارد. در حالت کلی عمل فمتولیزیک مزایایی نسبت به عمل لازک دارد؛ شامل دوره نقاهت کوتاه تر، بهبود دید در عرض چند روز، نیاز کمتر به استفاده از قطره‌های چشمی بعد از عمل و عدم درد و سوزش در روزهای بعد از عمل. در این موارد عمل فمتولیزیک نسبت به پی آر کی (لازک) مزیت اضافه‌تری دارد:

مزیت‌های فمتولیزیک به لازک

در افرادی که دوربینی هستند و یا شماره آستیگماتیسم بالایی دارند. معمولا در این موارد عمل فمتو لیزیک نتایج بهتری دارد و احتمال برگشت شماره عینک کمتر است.

در افرادی که از نظر کاری مشغله بیشتری دارند و می‌خواهند دوره نقاهت کوتاهی داشته باشند.

در افرادی که ترجیح می‌دهند که عملی بدون درد و ناراحتی را تجربه کنند.

در افرادی که می‌خواهند هر چه سریعتر بعد از عمل دید نهایی مطلوب را کسب کنند.

در افرادی که تمایل دارند بعد از عمل، قطره‌های چشمی به مدت کوتاه‌تری استفاده کنند.

در افرادی که با توجه به دوری مسافت امکان مراجعات مکرر برای معاینات بعد از عمل را ندارند. بعنوان مثال افرادی که از خارج کشور برای عمل جراحی عیوب انکساری مراجعه می‌کنند، عمل فمتو لیزیک گزینه بهتری برای بیمار است.

در افرادی که امکان استفاده منظم از عینک آفتابی را در نور خورشید بعد از عمل ندارند. همچنین بدلیل شغل یا محل سکونت بیشتر در معرض نور خورشید هستند.

باید توجه داشت انتخاب بهترین روش عمل جراحی برداشتن عینک تا با نتایج عالی در درازمدت همراه باشد نیاز به بررسی فاکتورهای متعددی دارد. چشم پزشک باید سن، شماره عینک، شغل و سرگرمی‌های بیمار را بررسی کند. سپس با در نظر گرفتن تصاویر قرنیه و نیازها و ترجیح بیمار، بهترین روش برای اصلاح عیوب انکساری انتخاب شود.

برای رزرو نوبت در کلینیک دکتر مهران زارعی قنواتی جهت ویزیت، مشاوره و عمل فمتو لیزیک روی دکمه زیر کلیک نمایید:

Rate this post

پیام بگذارید

1 + سیزده =